O nas

Janmar to firma rodzinna założona w 1971 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży dziewiarskiej pozwoliło nam dostrzec, jak bardzo istotnym czynnikiem dla naszych klientów jest wysoka jakość produktu.

Produkowane przez nas dzianiny spełniają najwyższe wymogi jakościowe i wytrzymałościowe, co czyni je idealnym materiałem do wyrobu ubiorów sportowych. Nieustannie doskonalimy nasze produkty podążając za światowym rozwojem technologii dziewiarskich, co procentuje kontraktami z największymi koncernami produkującymi odzież sportową. 

Współpraca z nami to gwarancja najlepszej jakości obsługi naszego zleceniodawcy. 

Każdy klient, zarówno mniejszy jak i potentat w produkcji odzieży, traktowany jest indywidualnie. Stworzyliśmy zaawansowany system kontroli, który pozwala na uzyskanie informacji o zamawianym produkcie na każdym etapie procesu produkcyjnego. Takie podejście gwarantuje pełną satysfakcję klienta, oraz spełnienie wszystkich jego potrzeb. Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i skłoni do współpracy właśnie z nami.

Stawiamy na jakość

Nasza firma zbudowana jest na ściśle przestrzeganych zasadach kontroli jakości. Zaczyna się ona już na etapie zakupu surowców. Jako producenci dzianin sami korzystamy z doświadczeń najlepszych producentów takich jak Advansa i Meryl Fibers. Wybieramy tych, którzy gwarantują jakość, której oczekujemy. Dzięki temu nasze produkty są chętnie kupowane przez naszych odbiorców. Wykonana z nich odzież jest trwała, estetyczna, pozwala długo cieszyć się jej wszystkimi walorami, a w efekcie jest chętnie kupowana przez nabywców detalicznych.

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu dzianin do wyrobu odzieży sportowej, która to dziedzina produkcji odzieżowej jest jedną z najbardziej wymagających. Dzianiny dla sportowców są narażone na skrajne obciążenia, promieniowanie UV, wysoką wilgotność. Muszą być bezpieczne i gwarantować najwyższy komfort. Aby sprostać tym wymaganiom nie możemy pozwolić sobie na kompromisy. Musimy postawić na jakość!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

jakość

Nasze certyfikaty

Pliki do pobrania

Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem naszych produktów prosimy o skorzystanie z formularza. 

hCaptcha