Dzianiny sportowe do hokeja

 Specjalizujemy się w produkcji tkanin używanych przez amatorów i profesjonalistów aktywności fizycznej. Oferowane dzianiny na stroje do hokeja to wygoda, trwałość i funkcjonalność!

Dzianiny sportowe do hokeja

Jazda na lodzie z kijem, która ma na celu doprowadzenie krążka do bramki przeciwnika to jeden z najbardziej kontaktowych, siłowych i energetycznych sportów, dlatego stawia tkaninom na stroje najwyższe wymagania w zakresie odporności i wytrzymałości. Z tego względu w produkcji materiałów na potrzeby takich zawodników stworzyliśmy specjalne sploty z wykorzystaniem najbardziej odpornych przędz. Nie zapomnieliśmy również o innych właściwościach naszych tkanin, które muszą być także spełnione.

Dzianiny do hokeja

Ostatnio można zaobserwować trendy w stosowaniu w strojach sportowych wielokolorowych wizualizacji, w szczególności dotyczy to również jazdy na lodzie z kijem i krążkiem. Dlatego mając to na względzie, poddajemy nasze materiały specjalnemu wykończeniu, które następnie umożliwia zastosowanie różnorodnych technik drukarskich i barwiarskich. Doskonałe właściwości, zaawansowana obróbka i elegancki wygląd są tymi cechami, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów szukających tkanin do zadrukowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hokej

Nasze produkty

E-02

szerokość: 160 cm
gramatura: 300g/m2
skład: 100% PES

MESH 5

szerokość: 160 cm
gramatura: 140 g/m2
skład: 100% PES

S-080/260

szerokość: 160 cm
gramatura: 260 g/m2
skład: 5% EL 95% PES

Skontaktuj się z nami

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem naszych produktów prosimy o skorzystanie z formularza. 

hCaptcha