Thermolite – najważniejsze informacje na temat dzianiny

         

Obecnie na rynku można znaleźć masę ciekawych włókien, które wybierane są przez najpopularniejszych producentów odzieży sportowej. Dzianiny do fitnessu są tak zróżnicowane, że niemal każdy konsument jest w stanie znaleźć swojego faworyta, z którym najbardziej lubi trenować. Zadaniem dzianiny sportowej jest maksymalizacja wydajności organizmu zawodnika, więc warto wypróbować wiele opcji. Dziś chcemy przedstawić Thermolite, czyli tkaninę, której producentem jest koncern DuPont. Osoby śledzące branże powinny znać tę nazwę, ponieważ jest to lidere, jeśli chodzi o projektowanie i produkowanie zupełnie innowacyjnych oraz niespotykanych materiałów.

 

Już nie tylko wełna Merino – Thermolite dla zawodowców

Głównym źródłem sukcesu są wydrążone wewnątrz tkaniny kanaliki. Pusta struktura doskonale magazynuje ciepło (nawet gdy dzianina jest mokra) i wpływa na odprowadzenie wilgoci z organizmu. Naturalnie nie można zapomnieć o wentylacji, która pozwala oddychać skórze – jest to bardzo istotna cecha, gdy mowa o produkcji wyposażenia dla osób aktywnych fizycznie. Thermolite świetnie sprawdzi się przy sportowej odzieży na zimę, ponieważ magazynując ciepło i odprowadzając wilgoć, zapewnia izolację termiczną i ochronę przed ewentualnym wychłodzeniem organizmu. Jako ostatni punkt charakteryzujący tę tkaninę, należy podkreślić jej imponującą wytrzymałość i prostotę w utrzymaniu higieny. Producenci dzianin stale szukają sposobu, by zapewnić zawodnikom odzież maksymalizującą efekty. DuPont to jednak lider, który na swoim koncie posiada wiele niezawodnych konstrukcji, np. Coolmax.

0
Feed

Komentarze

18/09/2022 przez Magdalena Styszyńska

Dzień dobry, chciałabym zamówić 10 mb tkaniny thermolite. Proszę o przesłanie oferty. Pozdrawiam serdecznie Magdalena Styszyńska

Zostaw komentarz