Maseczki, chusty i kominy, czyli materiał, który nas chroni

        

Zakrywanie ust i nosa w miejscach publicznych podczas pandemii to obowiązek każdego z nas. Dzięki temu ograniczamy rozprzestrzenianie się wirusa, chroniąc zarówno siebie, jak i pozostałe osoby z naszego otoczenia. Maseczki (zarówno jedno, jak i wielorazowe) są jednak drogie, niewygodne, utrudniają oddychanie lub szybko wilgotnieją. Warto więc zwrócić uwagę na materiał, z którego są one wyprodukowane lub wypróbować coś zupełnie innego, np. wielofunkcyjne tuby, tzw. kominy. Zobacz, co mogą Ci one zaoferować i przekonaj się, że komfort i bezpieczeństwo są na wyciągnięcie ręki.

 

Inteligentne dzianiny gwarancją zadowolenia, czyli komin zamiast maseczki

Pamiętaj, że maseczki to nie jedyny sposób na zakrywanie twarzy. Kominy i chusty bywają o wiele wygodniejsze zarówno `w trak eksploatacji, jak i w kwestiach utrzymania czystości. Kominy projektowane są z myślą o osobach aktywnych, dlatego produkowane są z tkanin, które doskonale odprowadzają wilgoć, szybko wysychają, chronią przed wiatrem i mrozem oraz ułatwiają oddychania. Nie musisz więc przejmować, że po wypraniu tuby (materiał, z którego są one wyprodukowane to poliester, należy zatem prać je w 40 stopniach Celsjusza), będziesz uziemiony. W ciągu kilku chwil będzie ona znów gotowa do użytku.

 

Kominy są do tego dużo bardziej elastyczne niż klasyczne maseczki i nie posiadają szwów, więc korzystanie z nich na co dzień jest wygodniejsze. Oprócz tego oferują wiele fantastycznych wzorów i jeśli chcesz stworzyć własną kolekcję takich wielofunkcyjnych tub, możesz umieścić na nich dowolny nadruk. Przekonaj się na własne oczy, że nie jesteś uzależniony od standardowych opcji. Masz mnóstwo alternatyw o dużo lepszych parametrach.

0
Feed

Zostaw komentarz