Dzianina dla fitnessu, czyli maksymalizowanie efektów

       

Podnoszenie ciężarów, zajęcia pilatesu, dynamiczna jazda na rowerze i zumba – to wspaniała aktywność fizyczna, na którą znajdą czas nawet bardzo zabiegane osoby. Fitness dzieli się na wiele kategorii, z czego wszystkie wymagają odpowiedniego dopasowania stroju, dzianiny i akcesoriów. Chociaż wykorzystanie profesjonalnego stroju dla rekreacyjnego i amatorskiego treningu, wydaje się bezsensowne, to jest ono w stanie poprawić komfort, jakość i wyniki danego zawodnika. Warto więc rozważyć zakup takiego zestawu, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

 

Trening siłowy

Nie tylko kobiety przychodzą na siłownię w leginsach – elastyczne spodnie są niemal wymagane przy takich ćwiczeniach jak martwy ciąg i przysiady, ponieważ w przypadku pierwszego ruchu, sztanga prowadzona jest wzdłuż linii kości piszczelowej i ud, więc w przypadku luźnych dresów, może ona zahaczać o spodnie, blokując tym samym ruch. W czasie przysiadu potrzebna jest elastyczna dzianina, która w czasie dolnej fazy, nie będzie ograniczać ruchu.

 

Aktywność dynamiczna i rozciąganie

Zumba, spinning i stretching itp. wymagają braku ograniczeń ruchowych i świetnego odprowadzania wilgoci od organizmu, więc producenci mają nie lada wyzwanie, by wykonać produkt nie prześwitujący, regulujący temperaturę i odprowadzający pot od ciała – jednak korzystając z połączeń materiałów syntetycznych z takimi produktami jak wełna Merino, można uzyskać naprawdę zaskakująco profesjonalny model spodni lub koszulki do dynamicznych treningów fitnessu.

0
Feed

Zostaw komentarz